+421 908 420 400Zákaznícka linka
16.02. sú už objednávky nedostupné.
Upozornenie: Dňa 25.5.2018 vstupujú do platnosti nové zásady ochrany osobných údajov

Prekonali sme gravitáciu

Ako ste si mohli všimnúť na našej stránke sa objavilo prvé profesionálne video pre Zdravý darček. Týmto blogom Vám priblížime ako to celé prebiehalo a čo sa pri takom natáčaní dialo. Ponúkneme Vám exkluzívny pohľad od neprofesionála, ktorý bol zároveň aj šarmantná asistentka

#milujemetocorobime

Zdravý darček začal svoje fungovanie pred troma rokmi, pol roka trvalo, kým sme našli vhodné priestory, spojazdnili web, naučili sa tvoriť kytičky a hlavne naplánovali si čo vlastne chceme ľuďom ponúknuť. Pýtali sme sa samých seba čím chceme byť lepší oproti konkurencii? Čím chceme zaujať? 

Očarujúci Zdravý darček

V minulom blogu sme Vám porozprávali ako to celé začalo. Dnes sa budeme venovať jednému z produktov, ktoré vyrábame. Ako prvé Vám predstavíme nádherné, originálne a zdravé ovocné kytice. Ako si ich môžete pripraviť, tiež čo všetko potrebujete na jej výrobu.

Ako sa to celé začalo

Ahojte ja som Janka a prvý náš blog sme sa rozhodli, že bude venovaný mne. Pochádzam zo stredného Slovenska, mám 28 rokov a som majiteľka Zdravého darčeka. Pár riadkami by som chcela opísať môj príbeh, aj keď sa to nedá, lebo je toho veľa, ale snáď prostredníctvom blogu sa bližšie spoznáme a budem rada, keď mi dáte aj odozvu o čom by ste si chceli prečítať. Ja budem písať hlavne o témach ktoré sú mne blízke čiže stravovanie, zdravie, o zážitkoch a odporúčaniach s darčekmi.


Rozprávková kombinácia ovocia a čokolády

Ovocie má samo o sebe neskutočnú škálu chutí. Nájdete sladučkú, kyslú, horkú. Spojte ho však s kvalitnou belgickou čokoládou a dostanete zážitok. Vášnivú chuť spojenia, ktorému neodolá nikto. Viete však o tom, že pri namáčaní ovocia je potrebné dodržiavať určité postupy? Nielen tie Vám prezradí najnovší blog.