+421 908 420 400Zákaznícka linka
16.02. sú už objednávky nedostupné.

Ako sa to celé začalo

Ahojte ja som Janka a prvý náš blog sme sa rozhodli, že bude venovaný mne. Pochádzam zo stredného Slovenska, mám 28 rokov a som majiteľka Zdravého darčeka. Pár riadkami by som chcela opísať môj príbeh, aj keď sa to nedá, lebo je toho veľa, ale snáď prostredníctvom blogu sa bližšie spoznáme a budem rada, keď mi dáte aj odozvu o čom by ste si chceli prečítať. Ja budem písať hlavne o témach ktoré sú mne blízke čiže stravovanie, zdravie, o zážitkoch a odporúčaniach s darčekmi.


Očarujúci Zdravý darček

V minulom blogu sme Vám porozprávali ako to celé začalo. Dnes sa budeme venovať jednému z produktov, ktoré vyrábame. Ako prvé Vám predstavíme nádherné, originálne a zdravé ovocné kytice. Ako si ich môžete pripraviť, tiež čo všetko potrebujete na jej výrobu.

Rozprávková kombinácia ovocia a čokolády

Ovocie má samo o sebe neskutočnú škálu chutí. Nájdete sladučkú, kyslú, horkú. Spojte ho však s kvalitnou belgickou čokoládou a dostanete zážitok. Vášnivú chuť spojenia, ktorému neodolá nikto. Viete však o tom, že pri namáčaní ovocia je potrebné dodržiavať určité postupy? Nielen tie Vám prezradí najnovší blog.