+421 908 420 400Zákaznícka linka
16.02. sú už objednávky nedostupné.
Upozornenie: Dňa 25.5.2018 vstupujú do platnosti nové zásady ochrany osobných údajov

FAQ - často kladené otázky

Ako si objednať Zdravý darček?

Máte viacero možností:
1. Využite online služby nášho e-shopu a objednajte si kyticu z pohodlia Vášho domova. V objednávke je možné uviesť všetky Vaše požiadavky, ako aj venovanie, špeciálne poznámky - požiadavky na nás a na Zdravý Darček ako aj adresu osoby ktorej má byť darček doručený a mnoho iného. Vzápätí Vás budeme kontaktovať o spracovaní objednávky. 
2. Kontaktujete nás na čísle +421 908 420 400 a my sa budeme snažiť Vám poradiť s výberom ideálneho Zdravého Darčeka na základe Vašich predstáv. 
3. Kontaktuje nás prostredníctvom mailu s Vašimi požiadavkami: aký typ kytice, čokolády, príležitosť, predpokladaný termín a spôsob doručenia, môžete pripojiť aj Vaše originálne venovanie.  
4. Osobné stretnutie v mieste nášho sídla na Tomášikovej 26 v Bratislave po dohovore.

Doručujete aj mimo Bratislavu?

Zdravé Darčeky doručujeme vrámci Bratislavy a jej blízkeho okolia (+/- 20km od Bratislavy). Pri objednávkach do blízkeho okolia kontaktujeme príjemcov vzhľadom na efektívne plánovanie rozvozu. 
Ak by ste si chceli objednať Zdravý darček, ale bývate vo väčšej vzdialenosti, neváhajte a kontaktujte nás, budeme sa Vám snažiť vyjsť v ústrety.

Robíte ovocné kytice aj mimo portfólia?

Samozrejme! Ak máte vlastný nápad na Vašu vlastnú Ovocnú čokoládu alebo Ovocnú kyticu, neváhajte nás osloviť. Nápaditosti máme dosť, ovocie s čokoládou a posypmi sa dá krásne kombinovať presne podľa Vašich chutí.

Dá sa urobiť z kytice na obrázku väčšia kytica?

Budeme sa opakovať .. ale Samozrejme! Kyticu môžeme upraviť podľa Vašich predstáv, či už zmenšiť alebo zväčšiť. Ideálne je zavolať nám na +421 908 420 400 a dohodnúť sa na veľkosti a následne aj na cene.

Ako dlho vydrží ovocie v čokoláde?

Najlepšie je ovocie skonzumovať v deň nákupu, pretože ovocie, ktoré sa nachádza v čokoláde je čerstvé.
Zdravý Darček, ktorý je zabalený v obale a uskladnený pri teplote 2 - 6ºC si môžete vychutnať do 24 hodín. 

Pridávate do ovocia konzervanty a stabilizátory?

Nie, nie a ešte raz nie. Sme Zdravý darček, ponúkame Vám len to najčerstvejšie a najlepšie ovocie.

Môžem si výrobok vyzdvihnúť u Vás?

Samozrejme, pri objednávka stačí vybrať možnosť "Osobný odber" a prísť si po Zdravý Darček k nám do Budovy Úsvit v Ružinove na Tomášikovej 26. Viac o možnostiach prevzatia tu

Doručujete darčeky?

Áno! Máme vlastných kuriérov a vlastné chladiace auto.
Nemusíte sa báť znehodnotenia Vášho Zdravého Darčeka, aby k Vám ovocie prišlo správne vychladené.

Musím si výrobky objednať dopredu?

Áno, pretože naše Zdravé Darčeky vyrábame z čerstvého ovocia a tesne pred odovzdaním.

Robíte aj cez víkendy?

Chceme sa Vám čo najviac prispôsobiť v rámci našich možností, preto pracujeme aj počas víkendov. Ak chcete prekvapiť Zdravým darčekom v sobotu je potrebné si ho objednať najneskôr v piatok do 18:00. Ak chcete obdarovať svojich blízkych aj v nedeľu je potrebné urobiť objednávku ešte v sobotu do 18:00. 
Snažíme sa o Vašu maximálnu spokojnosť a preto ak potrebujete Zdravý Darček v čo najkratšom čase, kontaktujte nás a skúsime sa dohodnúť.

Kedy si môžem pochutnať na Zdravom darčeku?

Po objednaní potrebujeme aspoň 3 hodiny na prípravu. Pri väčšom množstve objednaných kytíc, sa čas predlžuje. Najlepšie je objednať si kyticu aspoň jeden deň vopred. Čas doručenia sa snažíme prispôsobiť Vašim požiadavkám. 

Mám u Vás zľavu?

Zdravý darček je zaradený do vernostného programu Sphere. Pre VIP klientov karty Sphere poskytujeme zľavu 10 %, pre bežných užívateľov karty je zľava 5 % z nákupu. Pri objednávaní do voľného políčka "Zľavový kupón" zadajte číslo karty a systém Vám automaticky uplatní zľavu.