+421 908 420 400Zákaznícka linka
16.02. sú už objednávky nedostupné.
Upozornenie: Dňa 25.5.2018 vstupujú do platnosti nové zásady ochrany osobných údajov

O nás

Vitajte na stránke Zdravý darček. V prvom rade sa Vám predstavím. Volám sa Janka. Dlhé roky som pracovala v oblasti farmácie a popritom som študovala na vysokej škole. Ako som sa z odvetvia zdravotníctva dostala k ovocným kyticiam, ovociu v čokoláde a čokoláde s ovocím? Vždy som sa zaujímala o zdravie a o potraviny, ktoré prijímame. Práca s ľuďmi a rozdávanie radosti sú veci, ktoré ma napĺňajú a robia šťastnou. Mám svoje sny, túžby, čo ma ťahajú a motivujú podávať najlepšie výkony a idem si za svojím cieľom. Asi ste si pomyseli, hmm, žeby mladá baba s ružovými okuliarmi? Možno áno, ale zato mám odhodlanie robiť prácu, ktorá ma baví a zároveň urobí šťastných aj zákazníkov.
 
Ako to v životných príbehoch býva, nápad založiť si firmu bol spontánny. Jeden novembrový večer som sa stretla s dlhoročným kamarátom a rozprávali sme sa čo sme zažili v práci. K téme čokoláda, ovocie a darčeky sme sa dostali z dôvodu, že naša spoločná kamarátka mala mať narodeniny a kamarát sa chystal na vianočný večierok a hľadal dobré cateringové služby. Cez známy vyhľadávač sme natrafili na nápad s fondue. Myšlienky na jahody s čokoládou naštartovali nápady a ja som už vedela, že ten večer sa zapíše do histórie podnikania.
 
Neprešiel ani týždeň a prihlásila som sa na vzdelávanie v oblasti cukrárenských výrobkov. Po dlhých mesiacoch státia v kuchyni skúšaním, vyrábaním kytíc, víkendoch na praxi v cukrárni, som si bola 100% istá, že toto je tá práca čo mi má byť osudom. Vidieť tú radosť v očiach, keď niekomu podarujete nápaditú, zdravú kyticu z čerstvého ovocia v spojení s kvalitnou čokoládou. Vidieť všetkých ľudí, ktorí uvidia akú nadštandardnú výzdobu ste pre nich pripravili. Ten pohľad je na nezaplatenie. Práve preto je Zdravý darček tu a verím, že o pár hodín aj vy budete môcť vidieť tie žiarivé oči z dokonalého darčeka.
 
Za Zdravým darčekom stojí aj moja rodina a priatelia, ktorí tu vždy sú a pomáhali, keď mi v ťažkých chvíľach vypadla nejedna slzička. Veľké poďakovanie patrí fotografke Anite a tiež kamarátovi Norovi, ktorý bol pri vzniku nápadu a tiež pri tvorbe stránky.