+421 908 420 400Zákaznícka linka
16.02. sú už objednávky nedostupné.
Upozornenie: Dňa 25.5.2018 vstupujú do platnosti nové zásady ochrany osobných údajov

Možnosti prevzatia a doručenia

Prevzatie a doručenie Zdravého Darčeka môže prebiehať spôsobmi:

  1. Donáška kuriérom v Bratislave 

Po objednaní Zdravého Darčeka na stránke www.zdravydarcek.sk, (prípadne pri telefonickom objednaní alebo mailom), si môžete vybrať možnosť "Doprava kuriérom". Kuriér rozváža darčeky od pondelka do piatka. Soboty a nedele na požiadanie (je však potrebné urobiť objednávku deň vopred do 18:00). Môžete uviesť aj adresu a osobu, ktorej má byť Zdravý Darček doručený. Čas sa dá upresniť pri zadávaní objednávky - možnosť výberu doručenia ráno (8:00-12:00), na obed (12:00-15:00), poobede (15:00-18:00) alebo večer (18:00-19:00), prípadne sa môžeme dohodnúť prostredníctvom mailu, telefonicky. Kuriér Vás bude kontaktovať, keď sa bude nachádzať v blízkosti doručenia.

2. Osobné prevzatie

Pri objednaní na stránke www.zdravydarcek.sk, (prípadne pri telefonickom objednaní alebo mailom) vyberte možnosť "Osobného odber". Osobné prevzatie môže prebehnúť najskôr 3 hodiny po objednaní. Je možnosť dohodnúť sa na presnom čase, kedy má byť pre Vás Zdravý Darček pripravený. Naša prevádzka sídli na Tomášikovej 26 v Bratislave - Budova Úsvit. Prevádzka je zároveň aj výrobňou (nemôžu tam vstupovať nepovolané osoby), a preto Vám bude Zdravý Darček odovzdaný pri vrátnici v budove Úsvit. Stačí nás kontaktovať na čísle +421 908 420 400.

3. Osobné prevzatie 

Zdravý darček má okrem výrobne aj predajňu v Avion Shopping Parku. V kiosku Vás veľmi radi obslúžime a ponúkneme Vám aj iné typy darčekov aj chutných produktov do ruky. V predajni je možné si zakúpiť vybrané darčeky aj na poslednú chvíľu. Osobný odber je možný aj tu najskôr však 4 hodiny od objednania. Umiestnenie v strede nákupného centra v blízkosti od food court. 

4. Doručenie Slovensko 

Doručenie vrámci celého Slovenska je možné len pre ovocie v čokoláde a čokoládu. Doručenie je možné od utorka do piatku. Pri objednávke si zvolíte doručenie Slovensko. Chceme upozorniť, že je potrebné urobiť objednávku deň vopred pred doručením a to do 14:00, aby sme stihli darček vyrobiť a odovzdať kuriérskej externej firme. Doručujeme chladené.